Dvojnásobný vítěz:
Řidiči automobilů důvěřují akumulátorům Bosch

aku oceneniČtenáři časopisů "AutoBild" a "auto motor und sport" opět zvolili společnost Bosch jako nejlepší značku. Bosch dosáhl dokonce dvojího úspěchu v kategorii "Akumulátory".

Kvalitní produkty u Bosch Car Service: Akumulátory

Akumulátory Bosch jsou hnací silou

Moderní vozidla jsou vybavena řadou nových technologií jako jsou bezpečnostní systémy řízení, a tudíž vyžadují mnohem více energie než v minulosti. Konvenční zdroje brzy dosáhnou své meze. Věděli jste to? Jedna ze tří poruch je následkem vadného akumulátoru. Odborníci v autoservisech sítě Bosch Car Service jsou si vědomi faktu, že nejlevnější alternativa není vždy nejlepší volbou. Některá vozidla dokonce potřebují speciální akumulátor, jako jsou modely S5 EFB a S6 AGM pro systémy Start/Stop od společnosti Bosch, které poskytují mnohem vyšší výkon – i při vysokém počtu nabíjecích cyklů a za jakéhokoli počasí.


Technologie akumulátorů Bosch – optimální výkon pro splnění všech požadavků

aku 01V našich autoservisech investujeme spoustu energie do každodenní práce, aby bylo vaše auto na silnici co nejdříve. V Bosch Car Service proto spoléháme na inovativní technologie a nejvyšší standardy kvality nabízené akumulátory Bosch. Všechny byly vyvinuty speciálně tak, aby splňovaly požadavky různých typů vozidel, a tak byl vždy zajištěn dostatek energie pro váš vůz - nemluvě o nejvyšší možné úrovni kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.


S6 s technologií AGM - pro automobily se systémem Start/Stop a technologie rekuperace brzdné energie

aku 02V našich autoservisech investujeme spoustu energie do každodenní práce, aby bylo vaše auto na silnici co nejdříve. V Bosch Car Service proto spoléháme na inovativní technologie a nejvyšší standardy kvality nabízené akumulátory Bosch. Všechny byly vyvinuty speciálně tak, aby splňovaly požadavky různých typů vozidel, a tak byl vždy zajištěn dostatek energie pro váš vůz - nemluvě o nejvyšší možné úrovni kvality, bezpečnosti a spolehlivosti.


S5 s technologií EFB - pro vozidla se systémem Start/Stop

aku 03S5 s technologií EFB vyplňuje mezeru mezi standardními startovacími akumulátory a S6 s technologií AGM. Jsou ideálně vhodné pro požadavky vozidel se systémem Start/Stop a poskytují spolehlivý zdroj energie i při použití řady elektrických zařízení. Díky odolnosti proti hlubokému vybití mohou dodávat dostatek energie i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách – při každém startu vozidla.

Výhody jedním pohledem:

 • Delší životnost a dvakrát vyšší odolnost proti hlubokému vybití oproti konvenčním startovacím akumulátorům
 • Spolehlivé startování i za extrémních teplot a s rozsáhlým elektrickým vybavením
 • Mimořádně dobrý příjem náboje a dobré vlastnosti při krátkých jízdách
 • Absolutně bezúdržbové, uzavřené a neunikající až do úhlu 55°

S5 / S4 / S3 s technologií PowerFrame® - optimální startovací síla pro všechny automobily

aku 04Standardní zdroj síly se dokonale hodí pro starší vozidla s manuálním stahováním oken. Ale zde je opět nejlepší jít za nejvyšší kvalitou Bosch. Modelové řady S5, S4 a S3 nabízí spolehlivé akumulátory, které splňují všechny požadavky a jsou vhodné pro všechny modely vozidel. Jejich technologie PowerFrame® umožňuje nejen rychlé nízkoodporové dobíjení a vybíjení, ale také umožňuje dosažení mnohem delší životnosti, větší kapacity a vynikajícího výkonu při startování za studena.

Výhody jedním pohledem:

 • Maximální bezpečnost v jakékoliv pozici díky dvojité jemné síti
 • Konstrukce utěsněného krytu akumulátoru zabraňuje úniku elektrolytu
 • Snadná instalace a ergonomický design držadel pro snadnou přepravu
 • Na 100% bez údržby

Nabíječky akumulátorů C3 a C7 - plný výkon po stisknutí tlačítka i za nízké teploty

aku 05Automobily vyžadují v zimě mnohem více energie, než když nemrzne. V této době studené starty velmi akumulátory zatěžují. Je-li vozidlo vybaveno také širokou škálou komfortních funkcí a akumulátor je vybíjen na mnoha krátkých cestách, je důležité přemýšlet o dobíjení v dostatečném předstihu. To se nejlépe provádí pouhým připojením nabíječky C3 nebo C7 od firmy Bosch k akumulátoru a spuštěním procesu nabíjení. Oba modely umožňují bezpečné a jednoduché nabíjení po stisknutí tlačítka.

Model C3 se používá k automatickému, rychlému a bezpečnému dobíjení akumulátorů menších automobilů, skútrů či mopedů, zatímco model C7 lze využít pro startovací zátěžové akumulátory transportérů, mobilních domů nebo silných motocyklů. Ideální řešení pro velké akumulátory o napětí 12 a 24 V díky jmenovitému proudu 7 A

Výhody jedním pohledem:

 • Jednoduché nabíjení a údržba úrovně napětí pro všechny typy olověných akumulátorů
 • Vlastní sledování díky inovativnímu konceptu bezpečnosti
 • Funkce paměti pro uložení posledního nastavení
 • Robustní a spolehlivé s ochranou proti prachu a stříkající vodě (krytí IP 65)
 • Ergonomický design a zejména snadno ovladatelné nabíječky

Příslušenství Bosch – vše, co potřebujete pro kontrolu a výměna akumulátorů

aku 06Bosch Car Service mají komplexní řadu vysoce kvalitního příslušenství, které jim pomůže připojit, vyměnit či zkontrolovat váš akumulátor pohodlným a profesionálním způsobem. Naši odborníci pro vás rádi tuto práci udělají.


Doporučujeme: Kontrola akumulátoru v Bosch Car Service

Akumulátor si můžete nechat v našich autoservisech pravidelně kontrolovat a v případě potřeby ho nechat vyměnit našimi odborníky. Výhody jsou jasně vidět: Je mnohem lepší strávit několik minut s námi, než čekat u silnice, než dorazí odtahová služba.


Důležité informace a cenné rady

Průvodce pro akumulátory

aku 07 test

Máte vůbec představu o současném stavu vašeho akumulátoru? Většina řidičů ji pravděpodobně nemá, dokud nebude mít jejich vozidlo poruchu nebo odmítá nastartovat. Průvodce pro akumulátory od Bosch Car Service vysvětluje vše, co potřebujete vědět, aby k tomuto nikdy nedošlo. Obsahuje cenné rady, jak dát akumulátoru pomocnou ruku, pokud máte potíže při startování, a jak lze prodloužit jeho životnost.

> Průvodce pro akumulátory

Systém recyklace akumulátoru

aku 08 rec

Ohromující skutečnosti: Skoro 75 % olova používaného na celém světě připadá na roční produkci přibližně miliardy olověných akumulátorů. Proto je Bosch Car Service plně začleněn do systému recyklace vyvinutého společností Bosch pro efektivní sběr starých akumulátorů a ekologické znovuvyužití olova v nich obsaženého.

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Otevírací doba:

Po - Čt - 7.00 - 16.00
Pá - 7.00 - 15.00


Telefon:
+420 606 607 843

více informací...

propan


Nabízíme tlakové lahve Kralupol karavan kompozit s propanem.

více informací...

kolobezky

Servis a prodej elektrokoloběžek.
Jsme autorizovaný prodejce a servis
koloběžek Hugo Bike a Perut.

více informací...

slavia


Nabízíme vám přímou likvidaci pojistné události u pojišťovny Slavia.

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Jedná se o nejmodernější technologii, která plní požadavky výrobců všech značek vozidel, kterým jsme doplnili výbavu našeho autoservisu.

 

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme servisní prohlídky, běžný servis, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Nový pneuservis Hunter.

Od listopadu 2021 provozujeme nový pneuservis s nejmodernější technikou od firmy Hunter - plně automatická vyvažovačka Hunter RFE a plně automatická přezouvačka Hunter Revolution.

 

akce 3 pneuservis

pylon bosch