Je to oficiální: Řidiči automobilů důvěřují zapalovacím svíčkám Bosch

aku oceneniČtenáři časopisů "AutoBild" a "auto motor und sport" opět zvolili společnost Bosch jako nejlepší značku. Dvě první místa v kategorii „Zapalovací svíčky“ jsou živoucím důkazem.

Kvalitní produkty u Bosch Car Service: Zapalovací svíčky

Zapalovací svíčky Bosch - kvalita, která udává nový standard

Všichni výrobci a řidiči automobilů, výrobci a řidiči motocyklů souhlasí: Všichni dávají přednost zapalovacím svíčkám od firmy Bosch. To se dále posiluje úzkými pracovními vztahy mezi společností Bosch a předními výrobci vozidel. Špičková výkonnost a vynikající spolehlivost – to jsou důvody oblíbenosti těchto zapalovacích svíček. Kromě toho jsou ideálně přizpůsobeny požadavkům konkrétních motorů a modelů vozidel. V autoservisech sítě Bosch Car Service vždy naleznete vhodnou zapalovací svíčku pro vaše vozidlo.


Zapalovací svíčky Bosch - zaručeně nastartují váš motor

svicky 01Zapalovací svíčky patří mezi nejdůležitější komponenty ve vozech se zážehovým motorem, přičemž jejich úkolem je zajistit zážeh palivové směsi. Kromě toho mají také zásadní význam pro dosažení optimálního výkonu motoru a spolehlivý provoz, neboť zajišťují spalování s nízkými emisemi a poskytují účinnou ochranu katalyzátoru. To platí zejména v případě moderních systémů řízení motoru, kde neustále nabývají na významu zapalovací svíčky a jejich konkrétní provedení.

Uznávaný princip dovedený k dokonalosti

Princip zapalovací svíčky je úžasně jednoduchý a jednoduše úžasný. Vysokonapěťový pulz je veden vodičem izolovaným od motoru na elektrodu, kde jiskra poté přeskočí na zemnicí elektrodu. Tepelná energie této jiskry zapálí směs paliva/vzduchu.


Správné zapalovací svíčky pro všechny aplikace

svicky 02Řady zapalovací svíček BoschŘada zapalovacích svíček Bosch je stejně rozsáhlá jako jejich možnost využití. Technicky vzato jsou zapalovací svíčky dokonale navrženy, aby byly splněny požadavky všech motorů. Ale zapalovací svíčky Bosch vynikají nejen na silnici. Jejich vynikající kvalita umožňuje jejich námořní a průmyslové využití, stejně dobře se však uplatní i v zahradnickém nářadí. Všude tam, kde se používají zapalovací svíčky Bosch, se vždy vyplatí jejich špičková kvalita a spolehlivost a určitě jsou klíčem k zajištění optimálního výkonu a chodu motoru. Mezi další důležité úkoly patří spalování směsi paliva/vzduchu s nízkými emisemi, efektivní ochrana proti korozi nebo utěsnění závitu a dobrá elektrická vodivost. Cenné výhody pro vás, váš automobil a životní prostředí: Snížená spotřeba paliva, vyšší výkon a nižší úroveň emisí.


Další informace a zajímavé detaily

Vysoký výkon:
Kupředu s nejmodernější technologií

svicky 03

Je zde jeden konkrétní díl, který opravdu přináší výkon do mezinárodního automobilového sportu: Zapalovací svíčky Bosch. V celém závodním světě a bez ohledu na událost závodníci maximálně spoléhají na zapalovací svíčky od firmy Bosch. A ne bez dobrého důvodu

Vítězná technologie jde do sériové výroby

Zapalovací svíčky vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, jako je např. yttrium, platina nebo iridium, byly ve skutečnosti vyvinuty proto, aby splňovaly speciální požadavky automobilového sportu. Co je úspěšné na závodní dráze, může být dobře využito také na cestách. Technické inovace jsou přímo začleňovány do zapalovacích svíček v kvalitě prvovýbavy. Ve skutečnosti jsou často dovedeny k dokonalosti ještě před zahájením sériové výroby pro autoservisy a aftermarket.

111 let zapalovacích svíček Bosch

svicky 04

Více než sto let udržují objevy a vynálezy společnosti Bosch vozidla v pohybu. Společnost Bosch si nechala patentovat vysokonapěťové magneto v kombinaci se zapalovací svíčkou již 7. ledna 1902. Poprvé tak bylo možné zaručit spolehlivé zapálení směsi paliva se vzduchem ve spalovacích motorech. Zapalovacích svíčky Bosch výrazně přispěly k průlomu ve vývoji automobilu. Kromě toho také položily základ vývoje výkonných, hospodárných a ekologických motorů. Do dnešního dne přední výrobci automobilů i nadále používají zapalovací svíčky Bosch v prvovýbavě. A zapalovací svíčky Bosch se také nacházejí v lodních motorech, vodních skútrech, zahradním a lesním nářadí, ve velkých plynových motorech, vodních čerpadlech a nouzových generátorech.

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Otevírací doba:

Po - Čt - 7.00 - 16.00
Pá - 7.00 - 15.00


Telefon:
+420 606 607 843

více informací...

propan


Nabízíme tlakové lahve Kralupol karavan kompozit s propanem.

více informací...

kolobezky

Servis a prodej elektrokoloběžek.
Jsme autorizovaný prodejce a servis
koloběžek Hugo Bike a Perut.

více informací...

slavia


Nabízíme vám přímou likvidaci pojistné události u pojišťovny Slavia.

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Jedná se o nejmodernější technologii, která plní požadavky výrobců všech značek vozidel, kterým jsme doplnili výbavu našeho autoservisu.

 

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme servisní prohlídky, běžný servis, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Nový pneuservis Hunter.

Od listopadu 2021 provozujeme nový pneuservis s nejmodernější technikou od firmy Hunter - plně automatická vyvažovačka Hunter RFE a plně automatická přezouvačka Hunter Revolution.

 

akce 3 pneuservis

pylon bosch