Měření a seřízení geometrie řízení

Nové zařízení pro měření geometrie - HUNTER HawkEye Elite.

Dovolujeme si vám představit nové zařízení pro měření geometrie - HUNTER HawkEye Elite WinAlign s programem Quick Check pro rychlou kontrolu, kterým jsme doplnili výbavu našeho autoservisu. Jedná se o nejmodernější technologii, která plní požadavky výrobců všech značek vozidel.
Připravili jsme pro vás neomezenou akci. Při každé opravě vašeho vozu v Autoservisu Braný vám zkontrolujeme zdarma geometrii náprav vašeho vozidla.

Požádejte technika o provedení této kontroly.

Pokud budete mít geometrii v pořádku, obdržíte od nás protokol a můžete bez obav používat svoje vozidlo. Jestliže bude při měření zjištěna závada na některé z náprav, budete informováni o dalších možných postupech, včetně ceny opravy. Neseřízená geometrie náprav vašeho vozidla má za následek nejen nepravidelné sjíždění pneumatik, ale také zvýšené opotřebení ložisek nábojů, všech prvků zavěšení a vedení kol. Především však ovlivňuje bezpečnost provozu vozidla.

hunter 1

hunter 2

hunter 3

hunter 4

hunter 5

hunter 6

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Vánoční otevírací doba:
24. 12. 2018 - 1. 1. 2019 ZAVŘENO
Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba:
Po - Čt: 7:00 - 18:00
Pá: 7:00 - 16:00

Telefon:
+420 606 607 843
+420 284 829 570

více informací...

allianz partner

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Připravili jsme pro vás časově neomezenou akci.
Při každé opravě vašeho vozu vám zkontrolujeme zdarma geometrii náprav vašeho vozidla.

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme diagnostiku elektronických systémů, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Bezpečnostní značení skel VINPRINT II.

Unikátní označení skel vašeho vozu s jedinečným identifikačním číslem VIN, jako garance původu vozidla. Bezpečnostní označení 6 skel vašeho vozu je nejdostupnější ochrana a výrazně sníží pravděpodobnost odcizení vašeho vozu.

akce 3 vinprintII

pylon bosch