Měření a seřízení geometrie řízení

Nové zařízení pro měření geometrie - HUNTER HawkEye Elite.

Dovolujeme si vám představit nové zařízení pro měření geometrie - HUNTER HawkEye Elite WinAlign s programem Quick Check pro rychlou kontrolu, kterým jsme doplnili výbavu našeho autoservisu. Jedná se o nejmodernější technologii, která plní požadavky výrobců všech značek vozidel.
Připravili jsme pro vás neomezenou akci. Při každé opravě vašeho vozu v Autoservisu Braný vám zkontrolujeme zdarma geometrii náprav vašeho vozidla.

Požádejte technika o provedení této kontroly.

Pokud budete mít geometrii v pořádku, obdržíte od nás protokol a můžete bez obav používat svoje vozidlo. Jestliže bude při měření zjištěna závada na některé z náprav, budete informováni o dalších možných postupech, včetně ceny opravy. Neseřízená geometrie náprav vašeho vozidla má za následek nejen nepravidelné sjíždění pneumatik, ale také zvýšené opotřebení ložisek nábojů, všech prvků zavěšení a vedení kol. Především však ovlivňuje bezpečnost provozu vozidla.

hunter 1

hunter 2

hunter 3

hunter 4

hunter 5

hunter 6

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Připravili jsme pro vás časově neomezenou akci.
Při každé opravě vašeho vozu vám zkontrolujeme zdarma geometrii náprav vašeho vozidla.

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme diagnostiku elektronických systémů, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Bezpečnostní značení skel VINPRINT II.

Unikátní označení skel vašeho vozu s jedinečným identifikačním číslem VIN, jako garance původu vozidla. Bezpečnostní označení 6 skel vašeho vozu je nejdostupnější ochrana a výrazně sníží pravděpodobnost odcizení vašeho vozu.

akce 3 vinprintII

pylon bosch