Kvalitní produkty u Bosch Car Service: Brzdy

Brzdy společnosti Bosch – nekompromisní bezpečnost

Se službami Bosch Car Service se můžete spolehnout na bezpečnou jízdu, protože naše autoservisy vždy využívají vysoce kvalitní a bezchybné produkty – zejména pokud jde o brzdový systém. Spoléháme se na díly vyrobené průkopníky elektronických bezpečnostních systémů. Pocházejí od jednoho z předních světových výrobců brzd, řady produktů Bosch obsahují více než 10 000 produktů, které splňují přísné standardy kvality. Proč bychom zákazníkům nenabídli maximální bezpečnost a funkčnost hned od začátku, když můžeme?


Doporučujeme: Bosch eXchange

Při výměně opotřebitelných a kritických dílů vždy doporučujeme používat náhradní díly repasované firmou Bosch. Výhody Bosch eXchange: Optimální funkčnost, vynikající kvalita a stejná záruka jako u nových položek.


Kotoučové brzdy – pro záruku bezpečného zastavení

brzdy 01Věděli jste, že je brzdný výkon při plném brzdění mnohem vyšší než výkon motoru? To může vést k nárůstu teplot mezi destičkou a kotoučem až na 750 °C - enormnímu tepelnému a mechanickému namáhání, kterému může v průběhu času odolávat jen ta nejvyšší kvalita. Díky našemu závazku bezpečnosti můžete v Bosch Car Service důvěřovat kvalitě kotoučových brzd a všech přidružených komponentů, jako jsou brzdové kotouče, třmeny a destičky. Používané vysoce kvalitní materiály odolávají i v těch nejtěžších podmínkách a jsou velice spolehlivé.

Výhody jedním pohledem:

 • Lakovaný kotouč pro trvalou ochranu
 • Technologie s vysokým obsahem uhlíku pro vyšší jízdní komfort
 • Mimořádně úzké výrobní tolerance pro maximální spolehlivost
 • Nejvyšší kvalita zpracování
 • Dokonalý typ pro všechny značky a modely vozidel
 • Přesná, jednoduchá montáž

Bubnové brzdy – zaručená dlouhodobá bezpečnost

brzdy 02Jste majitelem malého auta? Pokud ano, doporučí vám Bosch Car Service klasiku: Bubnové brzdy Bosch. Dokonale vyvážený kompaktní systém bubnových brzdových čelistí, brzdových válečků a brzdových bubnů zaručuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost. A pokud je třeba provést výměnu, mají autoservisy vždy dostatek správných náhradních dílů pro všechny typy vozidel.

Výhody jedním pohledem:

 • Vysoce stabilní koeficient tření
 • Vysoce přesná montáž
 • Dlouhá životnost
 • Maximální spolehlivost

Ovládací prvky – malé úsilí, ale obrovské akce

brzdy 03Ovládací prvky Bosch zajišťují spolehlivý přenos brzdných sil, aby se vaše vozidlo dostalo do klidu s minimem úsilí. Dosahuje se toho dokonalou interakcí jednotlivých dílů, přičemž všechny z nich jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a pod nejpřísnějšími standardy kvality. Na hlavní brzdový válec, hydrauliku spojky a posilovač brzd se lze spolehnout, že vytvoří ideální podmínky pro bezpečnou a efektivní jízdu.

Výhody jedním pohledem:

 • Optimální výkon
 • Dlouhá servisní životnost a odolnost proti korozi
 • Vysoká spolehlivost díky přísné kontrole kvality

Převodové prvky – pro stabilní brzdný účinek

brzdy 04Pokud vůz v průběhu brzdění spolehlivě drží na vozovce, znamená to, že převodové prvky fungují optimálně. Brzdové hadice tvoří pružné spojení mezi brzdovým potrubím a kolovou brzdou. Zajišťují řádný přenos hydraulického tlaku na brzdový válec a brzdové třmeny. A protože bezpečnost a konstantní přenos výkonu jsou naprosto klíčové, využívá Bosch Car Service přirozeně kvalitní výrobky od společnosti Bosch.

Výhody jedním pohledem:

 • Dlouhá životnost díky přísným standardům kvality
 • Přísné výrobní tolerance zajišťují vysokou spolehlivostí
 • Optimální brzdění zajišťuje koordinovaný systém

Brzdové a hydraulické kapaliny – pro správný brzdný tlak

brzdy 05Kritické situace nejen ničí vaše nervy, ale také vyvíjejí tlak na brzdy. To je dobře, protože přesně to má dělat brzdová kapalina: Zejména rovnoměrný přenos brzdného tlaku na kolové brzdy. Kvalita a spolehlivost jsou stejně důležité jako maximální bezpečnost. V autoservisech sítě Bosch Car Service se proto používají brzdové kapaliny od firmy Bosch s obsahem vysoce kvalitních antikorozních a mazacích přísad. Vždy je tak garantována dlouhá životnost a bezpečný provoz všech brzdových komponentů – pro hydraulické brzdové systémy a hydropneumatické systémy pérování.

Výhody jedním pohledem:

 • Stabilní přenos brzdné síly i při kolísajících teplotách
 • Obaly špičkové kvality chrání proti předčasným stárnutím
 • Vynikající protikorozní ochrana pro všechny hydraulické komponenty

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Otevírací doba:
Po - Čt: 7:00 - 18:00
Pá: 7:00 - 16:00

Telefon:
+420 606 607 843

více informací...

allianz partner

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Připravili jsme pro vás časově neomezenou akci.
Při každé opravě vašeho vozu vám zkontrolujeme zdarma geometrii náprav vašeho vozidla.

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme diagnostiku elektronických systémů, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Bezpečnostní značení skel VINPRINT II.

Unikátní označení skel vašeho vozu s jedinečným identifikačním číslem VIN, jako garance původu vozidla. Bezpečnostní označení 6 skel vašeho vozu je nejdostupnější ochrana a výrazně sníží pravděpodobnost odcizení vašeho vozu.

akce 3 vinprintII

pylon bosch