Kvalitní produkty u Bosch Car Service: Brzdy

Brzdy společnosti Bosch – nekompromisní bezpečnost

Se službami Bosch Car Service se můžete spolehnout na bezpečnou jízdu, protože naše autoservisy vždy využívají vysoce kvalitní a bezchybné produkty – zejména pokud jde o brzdový systém. Spoléháme se na díly vyrobené průkopníky elektronických bezpečnostních systémů. Pocházejí od jednoho z předních světových výrobců brzd, řady produktů Bosch obsahují více než 10 000 produktů, které splňují přísné standardy kvality. Proč bychom zákazníkům nenabídli maximální bezpečnost a funkčnost hned od začátku, když můžeme?


Doporučujeme: Bosch eXchange

Při výměně opotřebitelných a kritických dílů vždy doporučujeme používat náhradní díly repasované firmou Bosch. Výhody Bosch eXchange: Optimální funkčnost, vynikající kvalita a stejná záruka jako u nových položek.


Kotoučové brzdy – pro záruku bezpečného zastavení

brzdy 01Věděli jste, že je brzdný výkon při plném brzdění mnohem vyšší než výkon motoru? To může vést k nárůstu teplot mezi destičkou a kotoučem až na 750 °C - enormnímu tepelnému a mechanickému namáhání, kterému může v průběhu času odolávat jen ta nejvyšší kvalita. Díky našemu závazku bezpečnosti můžete v Bosch Car Service důvěřovat kvalitě kotoučových brzd a všech přidružených komponentů, jako jsou brzdové kotouče, třmeny a destičky. Používané vysoce kvalitní materiály odolávají i v těch nejtěžších podmínkách a jsou velice spolehlivé.

Výhody jedním pohledem:

 • Lakovaný kotouč pro trvalou ochranu
 • Technologie s vysokým obsahem uhlíku pro vyšší jízdní komfort
 • Mimořádně úzké výrobní tolerance pro maximální spolehlivost
 • Nejvyšší kvalita zpracování
 • Dokonalý typ pro všechny značky a modely vozidel
 • Přesná, jednoduchá montáž

Bubnové brzdy – zaručená dlouhodobá bezpečnost

brzdy 02Jste majitelem malého auta? Pokud ano, doporučí vám Bosch Car Service klasiku: Bubnové brzdy Bosch. Dokonale vyvážený kompaktní systém bubnových brzdových čelistí, brzdových válečků a brzdových bubnů zaručuje nejvyšší kvalitu a spolehlivost. A pokud je třeba provést výměnu, mají autoservisy vždy dostatek správných náhradních dílů pro všechny typy vozidel.

Výhody jedním pohledem:

 • Vysoce stabilní koeficient tření
 • Vysoce přesná montáž
 • Dlouhá životnost
 • Maximální spolehlivost

Ovládací prvky – malé úsilí, ale obrovské akce

brzdy 03Ovládací prvky Bosch zajišťují spolehlivý přenos brzdných sil, aby se vaše vozidlo dostalo do klidu s minimem úsilí. Dosahuje se toho dokonalou interakcí jednotlivých dílů, přičemž všechny z nich jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a pod nejpřísnějšími standardy kvality. Na hlavní brzdový válec, hydrauliku spojky a posilovač brzd se lze spolehnout, že vytvoří ideální podmínky pro bezpečnou a efektivní jízdu.

Výhody jedním pohledem:

 • Optimální výkon
 • Dlouhá servisní životnost a odolnost proti korozi
 • Vysoká spolehlivost díky přísné kontrole kvality

Převodové prvky – pro stabilní brzdný účinek

brzdy 04Pokud vůz v průběhu brzdění spolehlivě drží na vozovce, znamená to, že převodové prvky fungují optimálně. Brzdové hadice tvoří pružné spojení mezi brzdovým potrubím a kolovou brzdou. Zajišťují řádný přenos hydraulického tlaku na brzdový válec a brzdové třmeny. A protože bezpečnost a konstantní přenos výkonu jsou naprosto klíčové, využívá Bosch Car Service přirozeně kvalitní výrobky od společnosti Bosch.

Výhody jedním pohledem:

 • Dlouhá životnost díky přísným standardům kvality
 • Přísné výrobní tolerance zajišťují vysokou spolehlivostí
 • Optimální brzdění zajišťuje koordinovaný systém

Brzdové a hydraulické kapaliny – pro správný brzdný tlak

brzdy 05Kritické situace nejen ničí vaše nervy, ale také vyvíjejí tlak na brzdy. To je dobře, protože přesně to má dělat brzdová kapalina: Zejména rovnoměrný přenos brzdného tlaku na kolové brzdy. Kvalita a spolehlivost jsou stejně důležité jako maximální bezpečnost. V autoservisech sítě Bosch Car Service se proto používají brzdové kapaliny od firmy Bosch s obsahem vysoce kvalitních antikorozních a mazacích přísad. Vždy je tak garantována dlouhá životnost a bezpečný provoz všech brzdových komponentů – pro hydraulické brzdové systémy a hydropneumatické systémy pérování.

Výhody jedním pohledem:

 • Stabilní přenos brzdné síly i při kolísajících teplotách
 • Obaly špičkové kvality chrání proti předčasným stárnutím
 • Vynikající protikorozní ochrana pro všechny hydraulické komponenty

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Otevírací doba:

Po - Čt - 7.00 - 16.00
Pá - 7.00 - 15.00


Telefon:
+420 606 607 843

více informací...

propan


Nabízíme tlakové lahve Kralupol karavan kompozit s propanem.

více informací...

kolobezky

Servis a prodej elektrokoloběžek.
Jsme autorizovaný prodejce a servis
koloběžek Hugo Bike a Perut.

více informací...

slavia


Nabízíme vám přímou likvidaci pojistné události u pojišťovny Slavia.

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Jedná se o nejmodernější technologii, která plní požadavky výrobců všech značek vozidel, kterým jsme doplnili výbavu našeho autoservisu.

 

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme servisní prohlídky, běžný servis, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Nový pneuservis Hunter.

Od listopadu 2021 provozujeme nový pneuservis s nejmodernější technikou od firmy Hunter - plně automatická vyvažovačka Hunter RFE a plně automatická přezouvačka Hunter Revolution.

 

akce 3 pneuservis

pylon bosch