kontroly bezpecnost uvod
Profesionální kontrola vozidla

Pokud chcete mít po celou dobu jistotu bezpečné jízdy, tak se rádi na vaše vozidlo blíže podíváme při celkové kontrole – rychle, důkladně a levně.

  • Pro všechny modely vozidel libovolného stáří
  • Sezónní kontrola a údržba
  • Originální náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu

Kontrola zamezí budoucím problémům

Důkladná kontrola vozidla není dobrá jen pro vaše auto, má také přímý význam pro vaše vlastní bezpečí. Naši specialisté používají nejnovější diagnostická zařízení, aby bylo vaše vozidlo v bezpečném technickém stavu se správnou funkcí jeho všech komponentů. Diagnostika je určena zejména k výraznému snížení rizika nehod a zvýšení osobní bezpečnosti všech cestujících ve vozidle. To také pomáhá zajistit, aby se drahé, nepříjemné poruchy staly věcí minulosti.

Odborné znalosti pro vyšší bezpečnost

Kontrolu vozidla si můžete - a vlastně byste měli – nechat udělat v každém ročním období. Naše autoservisy celoročně nabízí kvalifikovanou a rychlou diagnostiku potíží pomocí nejmodernějšího testovacího zařízení od společnosti Bosch. Kromě rozsáhlých znalostí mohou naši odborníci profitovat také z práce s kompletním sortimentem kvalitních produktů Bosch a s konkrétními servisními informacemi pro všechny modely. Díky tomu je zaručena důkladná kontrola dílů souvisejících s bezpečností a odborná výměna všech kapalin (brzdové kapaliny, oleje, chladicí směsi) a filtrů.

 

Bezpečná jízda

Počet lidí usmrcených při dopravních nehodách v několika předchozích letech zaznamenal pokles. To je dobrým znamením vzhledem ke skutečnosti, že vážné poruchy má téměř 25 % vozidel na silnicích. Cenově výhodná kontrola vozidla od Bosch Car Service poskytuje spolehlivé informace o tom, zda je vaše vozidlo zcela pojízdné. To vám pomůže vyhnout se nebezpečným situacím a nákladným opravám. V každém případě vždy dbejte na pravidelné intervaly údržby, neboť pouze odborník pozná, kde mohou spočívat možná rizika.

Naši experti doporučují

Chtěli byste vědět? Dobrá viditelnost je důležitá pro bezpečnou jízdu a je dokonce vyžadována zákonem. Pouze nejkvalitnější stěrače se vypořádají s touto výzvou, jelikož musí během své životnosti očistit plochu srovnatelnou s 60 fotbalovými hřišti. Doporučujeme využívat skvělou výkonnost stěračů Bosch. A pokud si je koupíte v jednom z našich autoservisů, můžete si být jisti nejen vynikající viditelností, ale zdarma vám je také namontujeme.

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Otevírací doba:

Po - Čt - 7.00 - 16.00
Pá - 7.00 - 15.00


Telefon:
+420 606 607 843

více informací...

propan


Nabízíme tlakové lahve Kralupol karavan kompozit s propanem.

více informací...

kolobezky

Servis a prodej elektrokoloběžek.
Jsme autorizovaný prodejce a servis
koloběžek Hugo Bike a Perut.

více informací...

slavia


Nabízíme vám přímou likvidaci pojistné události u pojišťovny Slavia.

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Jedná se o nejmodernější technologii, která plní požadavky výrobců všech značek vozidel, kterým jsme doplnili výbavu našeho autoservisu.

 

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme servisní prohlídky, běžný servis, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Nový pneuservis Hunter.

Od listopadu 2021 provozujeme nový pneuservis s nejmodernější technikou od firmy Hunter - plně automatická vyvažovačka Hunter RFE a plně automatická přezouvačka Hunter Revolution.

 

akce 3 pneuservis

pylon bosch