Autopříslušenství Bosch Car Service: Nezávislé topení

Vřele doporučujeme: nezávislé topení

Jednoduše nastoupíte, cítíte se skvěle a odjíždíte – tak příjemná může být zima, když máte ve vašem voze systém nezávislého topení. Pryč jsou dny, kdy jste museli škrábat mrznoucíma rukama led z čelního skla nebo nebyli schopni odjet kvůli přehřátí motoru. Ze systému nezávislého topení můžete těžit celoročně a za každého počasí díky zajištění optimálního pohodlí a vyšší bezpečnosti ve vozidle - ihned od rozjezdu.


Přídavná topná tělesa - škrábání ledu je již minulostí

Nastupte si, uvolněte se a rozjeďte se – tak příjemná může být zima s pomocným topným systémem. Pryč jsou dny, kdy jsme museli škrábat mrznoucíma rukama led z čelního skla nebo nebyli schopni odjet kvůli přehřátí motoru. Ze systému nezávislého topení můžete těžit celoročně a za každého počasí díky zajištění optimálního pohodlí a vyšší bezpečnosti ve vozidle - ihned od rozjezdu.


Okamžitý komfort

topeni 01Řidiči se potýkají s nepříznivými povětrnostními podmínkami bez ohledu na roční dobu: Zamrzlá okna, špatná viditelnost a nepříjemně nízké teploty v ranních hodinách. Přídavné nezávislé topení lze využívat, jakmile teplota klesne pod 10 °C, jinými slovy od září do května. Poskytuje také funkci ventilace pro chlazení přehřátého motoru při vysokých letních teplotách.

Výhody jedním pohledem:

  • Vozidlo je již zahřáto, když do něj vstupujete
  • Menší zatížení motoru a snížená spotřeba paliva
  • Jasný výhled a není potřeba škrábat led ze skel

Ideální zařízení pro všechna roční období

topeni 02Přídavné nezávislé topení a klimatizační systémy jsou stále častěji v základním vybavení automobilů. Ale pokud to sami nechcete dělat, může to za vás udělat Bosch Car Service. Tak si můžete nejen vychutnat přidaný jízdní komfort, ale také zvýšit dlouhodobou hodnotu vašeho vozidla.Ať už jezdíte s kompaktním, střední třídou nebo prvotřídním vozidlem - naši experti vždy mají tu správnou odpověď a mohou nabídnout kompletní balíčky špičkové kvality od renomovaných výrobců


Další informace a cenné rady

Bosch Car Service – Průvodce pro zimu

pruvodce zima

Jízda v zimě může pro řidiče a jejich vozidla představovat řadu výzev - včetně mrznoucího deště, hustého sněžení nebo mlhy. Za chladného počasí je nutné zohlednit některé okolnosti - od pomoci při startování, až po montáž sněhových řetězů. Náš "Průvodce pro zimu" obsahuje důležité informace a cenné rady, které zajistí dobrou viditelnost při náročných situacích.

> Zimní průvodce

Servis klimatizace

pruvodce klima

Klimatizační systém ve vašem vozidle vyžaduje pravidelnou údržbu pro zajištění jeho dlouhé životnosti. Kromě ztráty chladiva v něm mohou bujet různé bakterie a plísně, které dokonce způsobují nepříjemný zápach. Vysoušeč by se měl vyměnit nejpozději po dvou letech. Na odborníky z Bosch Car Service se můžete spolehnout v oblasti profesionální údržby a čištění klimatizačního systému při současné kontrole vašeho nezávislého topení. Tak si můžete být vždy jisti ideální teplotou ve vozidle.

Autoservis Braný, s.r.o.
U Elektry 650/2 (v areálu ZEZ)
Praha 9 - Hloubětín

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:00 - 16:00


Telefon:
+420 606 607 843

více informací...

propan


Nabízíme tlakové lahve Kralupol karavan kompozit s propanem.

více informací...

perut aktuality

Elektrokolobežky Perut
Od listopadu 2020 nabízíme
prodej a servis českých elektrokoloběžek Perut.

Svižný, pohodlný, ekologický a neskutečně levný způsob dopravy,
ve městě i v přírodě.

více informací...

slavia


Nabízíme vám přímou likvidaci pojistné události u pojišťovny Slavia.

Nové zařízení pro měření geometrie HUNTER HawkEye Elite.

Připravili jsme pro vás časově neomezenou akci.
Při každé opravě vašeho vozu vám zkontrolujeme zdarma geometrii náprav vašeho vozidla.

akce 1 geometrie

Servis motocyklů všech běžných značek.

Od roku 2015 nabízíme také opravy a pravidelný servis motocyklů všech běžných značek. Provádíme diagnostiku elektronických systémů, pneuservis a zajišťění TK.

akce 2 moto

Bezpečnostní značení skel VINPRINT II.

Unikátní označení skel vašeho vozu s jedinečným identifikačním číslem VIN, jako garance původu vozidla. Bezpečnostní označení 6 skel vašeho vozu je nejdostupnější ochrana a výrazně sníží pravděpodobnost odcizení vašeho vozu.

akce 3 vinprintII

pylon bosch